Wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów GPS

+48 690 656 315

Obecnie w sprzedaży można zakupić różnorodne środki techniczne dobrej jakości i wykorzystać je w inwigilacji osób trzecich. Dostęp do nich jest łatwy i powszechny , wybór ogromny, a ceny są bardzo przystępne. Do najbardziej popularnych można zaliczyć lokalizatory GPS, podsłuchy cyfrowe ( z kartą sim ) czy ukryte mikro kamery z pamięcią SD jak i z dostępem WiFi. Obawiasz się że stałeś się celem takiej inwigilacji? Zauważyłeś że twoje prywatne informacje poznały niepowołane osoby? Wykrywam lokalizatory GPS, podsłuchy cyfrowe i analogowe, mikro kamery i wszelkie urządzenia inwigilacyjne zamontowane w pojazdach oraz umieszczone w pomieszczeniach. Posiadam doświadczenie, wiedzę oraz specjalistyczny sprzęt do prowadzenia w/w czynności. Po przeprowadzonym badaniu mogę sporządzić dokumentację, którą można wykorzystać jako dowód, jak również przekazać odpowiednim organom w celu przyspieszenia toku postępowania.

 

Sprawdzenie telefonu komórkowego pod kątem zainstalowanej aplikacji szpiegującej nie wykonuję na miejscu u klienta. Telefon zabieram ze sobą, kolejno przeprowadzam testy sprawdzeniowe, a po przeprowadzonych czynnościach przekazuję (osobiście lub kurierem) właścicielowi wraz załączoną dokumentacją posprawdzeniową ( 5-7 dni roboczych ). Koszt to 500-1000zł w zależności od modelu telefonu.

Co oferujemy?

Profesjonalizm


Dyskrecja


Doświadczenie


detektyw Warszawa

PROCEDURA BADANIA ANTY-PODSŁUCHOWEGO i ANTY-GPS

  • Analiza zagrożeń pod kątem inwigilacji za pomocą technicznych i elektronicznych urządzeń podsłuchowych oraz urządzeń rejestrujących
  • Analiza widma i skanowanie fal radiowych w zakresie od 10MHz do 3 GHz przy rozdzielczości 10 kHz (sygnał cyfrowy) 1 kHz (sygnał analogowy)
  • Analiza widma i skanowanie fal radiowych w trybie sygnału komórkowego i cyfrowego w zakresie częstotliwości LTE 800, GSM900, GSM1800, WCDMA2000, LTE2600, WIFI 2400, Bluetooth, przy rozdzielczości 10KHz ( w tym ewentualne wzbudzenie działania uśpionych nadajników oraz wykrywanie krótkich pakietów danych ).
  • Analiza i skanowanie fal radiowych analizatorem widma częstotliwość ATT w zakresie od 0.15 do 1050 MHz pod kątem obecności podsłuchowych nadajników radiowych.
  • Sprawdzenie pomieszczeń ( przeszukanie, sprawdzenie kratek wentylacyjnych oraz innych miejsc trudno dostępnych z wykorzystaniem endoskopu ) pod względem obecności urządzeń nieemitujących promieniowania elektromagnetycznego (takich jak dyktafony czy kamery na kartę pamięci)
  • Sprawdzenie pomieszczeń pod kątem obecności kamer przewodowych i bezprzewodowych.
  • W przypadku sprawdzenia samochodu pod kątem obecności nadajnika GPS analiza i skanowanie częstotliwości w zakresie częstotliwości LTE 800, GSM900, GSM1800, WCDMA2000, LTE2600, WIFI 2400, Bluetooth, przy rozdzielczości 10KHz (w tym ewentualne wzbudzenie działania oraz wykrywanie krótkich pakietów danych).

Informacje

Przy składaniu zamówienia proszę o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia dostępności terminu i kosztów usługi, kolejno złożenia zamówienia e-mailem na adres biuro@bddetektyw.pl, w którym proszę o informacje np.: o adresie, badanej powierzchni jednostkowej ( ilość pokoi ) oraz łącznej,informacje o przeznaczonych do badania pojazdach, data i godzina usługi, akceptacji kosztów , dane osobowe oraz kontaktowe ( nr telefonu ) do osoby zamawiającej.

Kontakt

Masz problem??? Skontaktuj się z Nami… Dla nas nic nie jest problemem i na pewno nasza Agencja detektywistyczna zrobi wszystko co w naszej mocy by Tobie pomóc… Kontakt i przekazywane informacje są chronione tajemnicą służbową i pozostają anonimowe.

You have a problem??? Contact us… Nothing is a problem for us and we will do our best to help you… Contact and information are protected by business secrecy and remain anonymous.

+48 690 656 315
warszawadetektyw.pl
biuro@bddetektyw.pl